Back to Question Center
0

En línea İşiniz vs. Yeni Yarışmacılar - Semalt'tan 3 Impresionante İpucu

1 answers:

Bir çevrimiçi mağazanın açılması basit bir iştir. Fiziksel bir mağazanın açılması zor bir iş olabilir. Envanter tutma, raf alım rafları sipariş etme ve perakende satış alanı için ödeme yapma gibi işlemleri içerir. Ancak, çevrimiçi e-ticaret için durum böyle değildir. Basit bir temel bilgiye sahip herhangi bir kişi, bir başlangıç oluşturabilir ve geniş internet kaynağından iyi bir gelir elde edebilir - camouflage stoff.

Bu bilgiyi akılda tutarak, zaten var olan herhangi bir başlangıç veya orta ölçekli işletmenin, yeni çevrimiçi teşebbüslerden gelen sert rekabetle karşı karşıya kalabileceği açıktır. Bu yeni rakiplerin çoğu SEO'ya yoğun yatırım yapmakta ve bireysel bir pazarlama payı elde etmek için reklamlar ödemekteydi.

Uzun vadeli bir işletmeye sahip olan E-ticaret işletmesi, Semalt'in, Kıdemli Müşteri Başarı Yöneticisi Nik Chaykovskiy tarafından sağlanan ipuçlarını izleyerek, bu tür yeni başlayanlarla rekabet edebilir.

1. Yaratıcı Pazarlama Yöntemlerini kullanın

Geleneksel pazarlama yöntemleri banner reklamcılığı, PPC reklamları ve hatta Amazon ve eBay gibi başarılı mağazalardaki ürün yerleşimini içerir. Bununla birlikte, büyük işletmeler, ücretli yönlendirmeler gibi yaratıcı yöntemleri kullanır. El verano, el día, la semana santa, la primavera y el verano. Bu katılımda, müşteri bir indirim isteyebilir. Bu havaleler, ücretli PPC reklamlarından daha fazla satışa neden olur.

Mevcut müşterileri teşvik etmek için öğretici videolar gibi içerik pazarlama teknikleri. Sosyal medya pazarlaması ve e-postanın ardından paylaşmayı etkinleştirin. Paylaşım, doğrudn müşterileri edinmenin yanı sıra SEO için de iyidir. Çoğu durumda, insanlar müşteriye anında içerik kazandırır.

2. Yıldız Müşterilerine Hizmet Verin

Birinci sınıf müşteri hizmetleri sunmak, yeni rakipler in dong doğrudn değildir. Uzun süredir ticarette olan bir perakendeci olarak, bu tecrübenizin yürürlüğe girdiği alan. Las manchas blancas y negras de la tierra deneyimi sunma şansı var. Bazı durumlarda, müşterinin sosyal medya hakkındaki beğenisini talep edebilir veya hatta Google'da inceleyebilirsiniz. Yıldız müşterileri takipçilerine farkındalık yaratabilir ve sizi yeni ziyaretçiler kazanabilir.

3. Benzersiz Teklifler Sağlayın

Çoğu durumda, yeni bir rakibe giden müşteriler eski müşterilerinizdir. SEO, daha fazla araştırmacıya çizilmemekle birlikte arama hacmini paylaşmayı içerir. Sonuç olarak, eski müşteri tabanınızı geri almanız için bir stratejiye ihtiyacınız var. Yakın çekim bir e-posta pazarlaması iyi bir strateji olabilir. Biri eski müşterilere teşekkür ederek ve düşük fiyata bir anlaşma teklif ederek başlayabilir. Bazı durumlarda, satın aldıkları eşya için ücretsiz bir teklif ekleyin. Müşterilerinizi geri kazandıktan sonra eski pazarlama tekniklerine geri dönebilirsiniz.

Sonuç

Çevrimiçi bir iş yürüten birçok girişimci, yeni başlayan girişimlerden sert rekabetle karşı karşıya. İnternet pazarlamacılığına cesaret eden insanlar, ton başına SEO teknikleri uygularken yanı sıra parlak yeni bir rakiple sahneye çıktığı zaman, web sitenize gelen trafikte bir düşüş var. Bu olgu, rakibiniz, trafiğinizden bir pay alarak, SERP sonar para obtener más información sobre SEO SEO sürecini düşürür. Ancak, su zamanki gibi geri alabilir ve bu nedenle rekabet azalabilir. Yukarıdaki ipuçlarıyla, müşterilerinizi geri kazanabilir ve en üst konumunuzu tekrar kazanabilirsiniz.

November 26, 2017